wtorek, 3 września 2013

Detale, które tworzą wnętrze & Update #2

Dzisiaj mam dla Was kilka ciekawych szczególików. Niezwykle oryginalnych i eleganckich dodatków, które potrafiłyby odmienić chyba prawie każde wnętrze.
Jestem zdania, że da się upiększyć każde pomieszczenie poprzez:
- gruntowne posprzątanie go,
- "odgruzowanie" czyli pozbycie się/pochowanie zbędnych przedmiotów,
- proste odświeżenie mebli i ścian (jeśli tego wymagają) czyszcząc je i malując (najlepiej na jakiś jasny kolor ;)),
- dodanie nowych tkanin i dekoracji.
Jeśli chcesz odmienić swoje wnętrze, wykorzystaj to, co masz tworząc na przykład takie proste i jednocześnie efektowne mini-wazoniki. Wystarczy trochę kreatywnego myślenia :)
Jak Wam się podobają te inspiracje? :)

Już niedługo, bo 10 września jedziemy z Michałem do Warszawy podpisać akt notarialny. Powoli zaczynamy się rozglądać za konkretnym mieszkaniem we Wrocławiu. Staramy się zawęzić pole naszych zainteresowań. Jutro wybieramy się do jednego dewelopera, do końca tego tygodnia na pewno pojedziemy odwiedzić osiedle Olimpia Port, aby zobaczyć wszystko na żywo, zorientować się jak wygląda dojazd i po prostu dowiedzieć się, czy mogłoby to być nasze miejsce na ziemi :) Możliwe że w najbliższym czasie zrobimy jakąś rezerwację w którejś z inwestycji :D 
EDIT: miało być 11 września, ale notariusz został umówiony jednak na 10 września :) więc wszystko będzie załatwione jeszcze szybciej :D

3 komentarze:

 1. Piękne pomysły :) Ja uwielbiam poduszki, te kolorowe są świetne

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Tobą w 100% - najlepszym i najtańszym sposobem na odmienienie wyglądu mieszkania to przemalowanie ścian. Razem z generalnym porządkiem i kilkoma nowymi dodatkami zawsze zdziała cuda :)
  Trzymam kciuki za znalezienie tego jedynego, wymarzonego... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Detale są najprzyjemniejsze...białe szklo i proste zielone gałązki to cudowny zestaw...

  OdpowiedzUsuń