środa, 28 sierpnia 2013

Update

Chciałam się w Wami podzielić moim szczęściem - dzisiaj dowiedzieliśmy się, że pan Marcin, który chce kupić od nas mieszkanie otrzymał kredyt, co oznacza zielone światło dla sprzedaży mieszkania w Warszawie! :D I tym samym kupna mieszkania we Wrocławiu.
Jestem prze-szczęśliwa! :D :D :D 
Muszę przyznać, że sprzedaż mieszkania na odległość nie należy do najprostszych zadań, ale dzięki ogromnej pomocy agencji nieruchomości Uni-Dom z Wrocławia już niedługo uda nam się osiągnąć nasz upragniony cel! Umowę z agencją podpisaliśmy w lutym tego roku, od maja mieliśmy sygnały o zainteresowaniu tego konkretnego klienta, pod koniec czerwca podpisaliśmy umowę przedwstępną sprzedaży. Teraz czekamy na sygnał, kiedy będziemy mogli wybrać się do Warszawy, aby podpisać umowę u notariusza i dopełnić wszystkich formalności.

Czy wspominałam już że skaczę z radości??? ;) Yay! :D

7 komentarzy:

 1. super, gratki dla Was i dla Pana z Wawy :>
  A skąd taki pomysł, jeśli mozna wiedziec, by zamienić te miasta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :) mój Michał pochodzi z Warszawy i odziedziczył tam mieszkanie, a z Wrocławiem jest związany od prawie 20 lat, tu się poznaliśmy i tu chcemy mieszkać. Poza tym Warszawa nam się nie podoba jako miejsce do życia (nie obrażając nikogo ;))

   Usuń
 2. To super wiadomości :)
  To kolejny krok do przodu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super!

  Powodzenia...;)

  OdpowiedzUsuń
 4. hehe , ja też zazdrościłabym raczej stolicy :) a gdzie planujecie we Wrocławiu szukać mieszkania ? ja mieszkam we Wrocku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozważaliśmy opcję przeprowadzki do Warszawy, jednak tu mamy rodzinę i znajomych, i Wrocław w naszej opinii jest bardziej przyjaznym miejscem do życia :) Sprzedając tamto mieszkanie (które nadaje się do remontu) w bloku z lat 70' na Saskiej Kępie, możemy kupić nowe mieszkanie we Wrocławiu, fajnie je wykończyć i urządzić i jeszcze może coś zostanie do odłożenia na konto ;)

   Usuń
  2. Aha, zapomniałam napisać gdzie będziemy szukać mieszkania :) podobają nam się Maślice, ale jeszcze nic nie jest przesądzone. Ważne żeby okolica była w miarę spokojna, ale z dobrym dojazdem do centrum :)

   Usuń